Otwarcie naszej fundacji – Life is a SPORT! (LIS)

Od dzisiaj fundacja Life Is a Sport zaczyna oficjalnie działać. Zrobimy wszystko, co naszej mocy aby osiągnąć cele opisane w statucie i szerzyć sportowe idee w naszym społeczeństwie. Naszym priorytetem jest rozwój rozwój sportu w Polsce oraz zachęcanie lokalnych społeczności do uczestnictwa w programach rządowych i organizowanych przez Ministerstwo Sportu.

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym statucie:

Chcemy udowodnić, że dzięki nowym technologiom możemy całkowicie zburzyć bariery istniejące między osobami działającymi w sporcie i usprawnić komunikację między nimi. Cyfryzacja, zamiast skutkować całkowitym zanikiem aktywności w społeczeństwie, powinna pomagać w rozwoju i promocji poszczególnych dyscyplin. Łączymy ze sobą osoby, które dzielą nasze przekonania i chcą się z nami rozwijać. Mogą do nas dołączyć nie tylko sportowcy, trenerzy i sponsorzy, ale również inwestorzy oraz startupy sportowe. Każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy lub zostać wolontariuszem, zgłoś się do nas!